Trendy we florystyce ślubnej na 2016 rok

January 2, 2016

 

Jakie wybrać kwiaty na ślub w 2016 roku, aby być trendy?
Rewolucyjnych zmian nie ma. Nadal przeważają naturalne kompozycje, do których w tym roku wprowadzamy więcej zieleni oraz suszone rośliny np. trawy lub zioła. Modny będzie styl boho i rustykalny w nieco złagodzonej formie.

 

Z poprzednich sezonów pozostają wianki. Możemy nimi udekorować głowy panny młodej i druhen, oraz krzesła, ławki i samochód. W tym roku wianków nigdy za dużo.

 

zdjęcie: http://www.stylemepretty.com/

 

Na pewno trzeba poćwiczyć wicie, ponieważ obok wianków pojawiają się również girlandy. Oplecione wokół słupów i filarów w sali i w kościele oraz położone lub upięte na stołach, można nimi również dekorować ścianę za krzesłami Państwa Młodych.

 

zdjęcie: http://www.stylemepretty.com/

 

Bukiety panny młodej będą duże, delikatnie spływające o nieco rozluźnionej formie. Naturalne, kolorystycznie dobrane do urody panny młodej.

 

 

Nowością są delikatne i bardzo subtelne kurtyny z kwiatów lub pojedynczych płatków. Przepięknie będą wyglądać na letnich ślubach np. w ogrodach lub w sali zalanej światłem słonecznym.   

 zdjęcie: http://www.colincowieweddings.com/

 

Oczywiście kwiaty należy wybrać tak aby podobały się Państwu Młodym i pasowały do ich charakterów i stylu planowanego przyjęcia.

Jeśli chcielibyście aby pomóc Wam zaprojektować dekoracje florystyczne dopasowane do Was napiszcie do mnie, chętnie pomogę.

 

Please reload

Witaj na blogu
Najnowsze posty
Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Katarzyna Malec "Gardenia"

30-617 Kraków, ul. Wyżynna 22

tel. +48 795 158 195

email pracowniagardenia@gmail.com

Godziny otwarcia:
Ze względu na częstą pracę poza pracownią, zapraszamy tylko na umówione spotkania.

Współpracują z nami
Life is elsewher
W stronę słońca
Abc ślubu
:awendowe Termy