top of page

Trendy we florystyce ślubnej na 2016 rok

Jakie wybrać kwiaty na ślub w 2016 roku, aby być trendy? Rewolucyjnych zmian nie ma. Nadal przeważają naturalne kompozycje, do których w tym roku wprowadzamy więcej zieleni oraz suszone rośliny np. trawy lub zioła. Modny będzie styl boho i rustykalny w nieco złagodzonej formie.

Z poprzednich sezonów pozostają wianki. Możemy nimi udekorować głowy panny młodej i druhen, oraz krzesła, ławki i samochód. W tym roku wianków nigdy za dużo.

zdjęcie: http://www.stylemepretty.com/

Na pewno trzeba poćwiczyć wicie, ponieważ obok wianków pojawiają się również girlandy. Oplecione wokół słupów i filarów w sali i w kościele oraz położone lub upięte na stołach, można nimi również dekorować ścianę za krzesłami Państwa Młodych.

zdjęcie: http://www.stylemepretty.com/

Bukiety panny młodej będą duże, delikatnie spływające o nieco rozluźnionej formie. Naturalne, kolorystycznie dobrane do urody panny młodej.

Nowością są delikatne i bardzo subtelne kurtyny z kwiatów lub pojedynczych płatków. Przepięknie będą wyglądać na letnich ślubach np. w ogrodach lub w sali zalanej światłem słonecznym.

zdjęcie: http://www.colincowieweddings.com/

Oczywiście kwiaty należy wybrać tak aby podobały się Państwu Młodym i pasowały do ich charakterów i stylu planowanego przyjęcia.

Jeśli chcielibyście aby pomóc Wam zaprojektować dekoracje florystyczne dopasowane do Was napiszcie do mnie, chętnie pomogę.

Witaj na blogu
Najnowsze posty