Ślubne pakiety florystyczne

Każdy pakiet zawiera bukiet Panny Młodej, butonierkę oraz kwiatowe dekoracje kościoła lub urzędu, stołów weselnych i samochodu.
Pakiety "klasyczny" i"bez limitu" zawierają dodakowe elementy wymienione poniżej.

Ostateczna cena usługi jest ustalana indywidualnie i zależy między innymi od ilości stołów, wielkości kościoła i wybranych elementów dodatkowych. Ostateczny kosztorys przedstawiamy przed podpisaniem zlecenia i dajemy gwarancję niezmienności ceny.

Pakiet  kreatywny 

cena  od  500 zł

W tym pakiecie liczy się pomysł
Dekoracje nie muszą być wielkie, żeby zachwycać. Trochę Waszej pomocy, nasze doświadczenie, sezonowe kwiaty i proste dodatki to doskonały przepis na niepowtarzalną oprawę florystyczną  Waszego ślubu.

Pakiet "kreatywny " można rozszeżyć o pojedyńcze pozycje, np bukiet dla druhny, lub kwiaty dla rodziców.

Pakiet klasyczny

cena od 1500 zł

W pakiecie klasycznym znajdują się tradycyjne bukiety i kwiatowe kompozycje ślubne. Dominują kwiaty całoroczne, np. róże, lilie, frezje, goździki, gerbery z dodakiem innych, dobranych indywidualnie. Dbamy bowiem, aby również dekoracje klasyczne miały indywidualny charakter i eksponowały Wasz kolor lub motyw przewodni.
Ten pakiet zawiera dodatkowo bukiet dla druhny i butonierkę dla świadka. 

Pakiet "klasyczny" również można rozszeżyć o pojedyńcze pozycje, np. wianek Panny Młodej.

Pakiet bez limitu

cena od 4000 zł

W tym pakiecie, jak nazwa wskazuje, nie ma ograniczeń. Co tylko Wam się wymarzy. Tutaj proponujemy kwiatowe łuki, kwitnące ściany za Młodą Parą, kwiatowe girlandy i eleganckie wazoniki w toaletach. W tym pakiecie zadbamy o każdy, najmniejszy szczegół.

Elementy pakietu "bez limitu" ustalane są indywidualnie.