top of page

POZNAJMY SIĘ

Jesteśmy miłośniczkami kwiatów, dyplomowanymi florystkami i pasjonatkami swojej pracy. Od blisko 10 lat pomagamy Wam żyć pięknym życiem każdego dnia, dzięki małym i wielkim bukietom.
Dodajemy blasku waszym przyjęciom, ślubom i weselom.

Naszymi klientami są firmy, hotele, restauracje, ludzie kina i telewizji, celebryci i politycy oraz Pary, które w dniu swojego ślubu oczekują czegoś lepszego. Lepszego podejścia, lepszej jakości, lepszego serwisu i najlepszego efektu...

W każdy projekt wkładamy 100% entuzjazmu, wiedzy, umiejętności i zaangażowania.
Jeśli więc nie chcesz, żeby na Twojej imprezie były tylko "jakieś" kwiaty i dekoracje, a oczekujesz czegoś lepszego, skontaktuj się z nami. Wspólnie sprawimy, że będzie pięknie.

Założyłam pracownię, aby dzielić się swoją wiedzą i miłością do kwiatów i natury. Chcę Wam pomagać tworzyć piękniejsze otoczenie i wyrażać uczucia za pomocą kwiatów.

Jestem dyplomowanym florystą, doświadczonym nauczycielem florystyki i państwowym egzaminatorem w tym zawodzie.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i właścicielką uroczego pieska.
W życiu cenię prostotę i piękno znajdowane w takich drobiazgach, jak poznanie kogoś sympatycznego, piękny uśmiech mojej córki lub zachwycający wschód słońca na początek dnia pracy.

 

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Malec

1650188915116.jpeg

OPINIE O NAS

"Pani Kasia kompleksowo przygotowała dekoracje na mój ślub. Przepięknie udekorowała kościół, salę Weselną i stworzyła śliczne bukiety. Zajęła się dosłownie wszystkim, dzięki czemu w szale przygotowań znalazłam chwilę wytchnienia była niezwykle pomocna, mam wrażenie, ze czasami nawet czytała mi w myślach. Nie zawsze potrafiłam idealnie sprecyzować o co dokładnie mi chodzi, ale efekt końcowy był dokładnie taki, o jaki mi chodziło polecam z całego serca! Cudo!!"

Natalia Wiecheć

bottom of page