top of page

POZNAJMY SIĘ

Jesteśmy miłośniczkami kwiatów, dyplomowanymi florystkami i pasjonatkami swojej pracy. Od blisko 10 lat pomagamy Wam żyć pięknym życiem każdego dnia, dzięki małym i wielkim bukietom.
Dodajemy blasku waszym przyjęciom, ślubom i weselom.

Naszymi klientami są firmy, hotele, restauracje, ludzie kina i telewizji, celebryci i politycy oraz Pary, które w dniu swojego ślubu oczekują czegoś lepszego. Lepszego podejścia, lepszej jakości, lepszego serwisu i najlepszego efektu...

W każdy projekt wkładamy 100% entuzjazmu, wiedzy, umiejętności i zaangażowania.
Jeśli więc nie chcesz, żeby na Twojej imprezie były tylko "jakieś" kwiaty i dekoracje, a oczekujesz czegoś lepszego, skontaktuj się z nami. Wspólnie sprawimy, że będzie pięknie.

1693151773092.jpg

Aby bliżej poznać cały nasz zespół zapraszamy na social media pracowni.

Założyłam pracownię, aby dzielić się swoją wiedzą i miłością do kwiatów i natury. Chcę Wam pomagać tworzyć piękniejsze otoczenie i wyrażać uczucia za pomocą kwiatów.

Jestem dyplomowanym florystą, doświadczonym nauczycielem florystyki i państwowym egzaminatorem w tym zawodzie.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i właścicielką uroczego pieska.
W życiu cenię prostotę i piękno znajdowane w takich drobiazgach, jak poznanie kogoś sympatycznego, piękny uśmiech mojej córki lub zachwycający wschód słońca na początek dnia pracy.


Katarzyna Malec

"Pani Kasia kompleksowo przygotowała dekoracje na mój ślub..."

"Pani Kasia kompleksowo przygotowała dekoracje na mój ślub. Przepięknie udekorowała kościół, salę Weselną i stworzyła śliczne bukiety. Zajęła się dosłownie wszystkim, dzięki czemu w szale przygotowań znalazłam chwilę wytchnienia była niezwykle pomocna, mam wrażenie, ze czasami nawet czytała mi w myślach. Nie zawsze potrafiłam idealnie sprecyzować o co dokładnie mi chodzi, ale efekt końcowy był dokładnie taki, o jaki mi chodziło polecam z całego serca! Cudo!!"

Natalia Wiecheć

bottom of page